• Aukcja choinek

      Szanowni Rodzice,zapraszamy na 7. Aukcję Choinek wykonanych przez dzieci.Odbędzie się ona online poprzez Teams w środę 17:30 .Link poniżej.Link umieszczam również w librusie klas.Można się połączyć z konta uczniów lub jeśli macie Państwo swoje to zapraszamy.https://liblink.pl/nyx2AsBuLVAukcja jest wewnątrzszkolna.Poprowadzi ja jak co roku pan Sylwester Adamus z pomocą nauczycieli.Licytować będziemy na czacie.Środki przeznaczone będą na cele statutowe Stowarzyszenia Sercem Malowane (zrobimy szkolny budżet partycypacyjny wśród uczniów na co spożytkować pieniądze z aukcji)Choinki można obejrzeć na FB szkolnym i Stowarzyszenia Sercem Malowane.https://liblink.pl/LgeqXin3Sphttps://liblink.pl/rn6Ck7pJhxZapraszamy do wykonania choinek, konkursu oraz do licytacji w czasie Aukcji.serdecznie pozdrawiamyStowarzyszenie Sercem Malowane

    • Mikołajki
     • Mikołajki

      Mikołajki w SP 87

      Dnia 6 grudnia, kolejny raz obchodziliśmy w naszej szkole MIKOŁAJKI. Samorząd Uczniowski klas 4 -8 zorganizował zabawę pod hasłem – „Czapka Mikołaja zwalnia od pytania”. Uczniowie, którzy tego dnia mieli czerwone czapki lub opaski w świątecznym stylu nie byli odpytywani i uniknęli niezapowiedzianych kartkówek. Dodatkowo można było zrobić sobie oryginalną, świąteczną fotografię ze wspaniałymi Mikołajami, Elfami i Śnieżynkami.

     • Pracowite Elfy

      Dziś w Fabryce Elfów wielkie poruszenie…trwa produkcja gwiazd, gwiazdeczek i domków z papieru. Ania z Chau robią elementy gwiazdek, Szymon swym magicznym dziurkaczem spina je w całość. Timur, Mila, Emilia, Edytka, Amelia i Pola z szybkością błyskawicy wycinają gwiazdki i domki. Elf Wojciech jest magazynierem i sprawnie segreguje wycięte gwiazdki w odpowiednie miejsca magazynu. Głowna księgowa Urszula zwinnie przelicza i skrzętnie notuje wszystkie powstałe gwiazdki, domki i górki. Praca wre …A efekt…zobaczcie sami…

     • Niesamowite historie

      Niesamowite historie opisane w ogólnopolskim tygodniku społeczno -oświatowym „Głos Nauczycielski ” to podsumowanie projektu „Warszawa na tropach kultury i sztuki” realizowanego przez Stowarzyszenie Sercem Malowane.

      Opowiadania naszych uczniów 6 klas są w książce „Nowe opowieści warszawskie” którą można wypożyczyć w Bibliotece naszej szkoły.

     • Dzień Pluszowego Misia

      Dzisiaj 25 listopada obchodzimy święto najpopularniejszej zabawki na świecie. W ten dzień przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia, które zostało ustanowione w 2002 roku. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija;)

      Obchody tego święta stały się również tradycją naszej szkoły. Dzień Pluszowego Misia łączymy corocznie z tzw. Dniem Piżamowym, dlatego też dzieci po szkolnym korytarzu biegały w swoich ulubionych piżamkach!

     • Jadłospis

      PONIEDZIAŁEK

      15.11.2021

      Pomidorowa z ryżem

      Schab pieczony, kasza bulgur, surówka

      WTOREK

      16.11.2021

      Zupa szczawiowa

      Pierś kurczaka w cieście, surówka

      ŚRODA

      17.11.2021

      Zacierkowa

      Kotlet pożarski , ziemniaki, surówka

      CZWARTEK

      18.11.2021

      Barszcz czerwony

      Gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym ,ryż

     • Święto Niepodległości

      Święto Niepodległości w naszej szkole to rozmowy z nauczycielami historii wychowawcami klas.Pamiętamy-przychodzimy w tym dniu w barwach narodowych.Drzwi klas w kolorach biało-czerwonych.W klasach 1-3 odbył się uroczysty koncert pieśni patriotycznych.Dodatkowo konkurs na przebranie marszałka Józefa Piłsudskiego.Mamy zwycięzcę! Mamy też sobowtóra.Podobieństwo uderzające.Gratulacje za kreatywność i odwagę.

     • „Edukacja profilaktyczna w szkole”

      Wychodząc naprzeciw zasadom, które nakładają na szkoły obowiązek podejmowania działań profilaktycznych, wychowawczych i interwencyjnych dotyczących bezpieczeństwa uczniów, picia alkoholu, palenia papierosów lub używania innych substancji psychoaktywnych, w naszej szkole zostało podjętych szereg działań. Jednym z nich był konkurs „Palenie jest szkodliwe i niemodne”. Uczniowie klas 1-3 mieli wykonać zakładkę do książki, zaś uczniowie klas 4-8 plakat lub komiks związany z tematyką szkodliwości palenia papierosów. Otrzymałam dużo pomysłowych i estetycznych prac. Oto wyniki:- klasy 1-3:I miejsce - Anna Pol 3a, Jeremi Zawadzki 3bII miejsce - Fabian Veit-Stańczuk 1aIII miejsce - Maria Pietrucha 3b, Karmen Rumniak 3b, Dominika Ostrowska 2b- klasy 4-8:I miejsce - Karolina Rumniak 6aII miejsce - Maria Zych 4bIII miejsce - Witek Hejduk 7a, Franciszek Zawadzki 8a

     • Jesteśmy tolerancyjni – tradycje innych państw HALLOWEEN

      29 października uczniowie klas 4-8 naszej szkoły mogli poznać tradycje i zabawy związane ze świętem Halloween obchodzone w krajach anglojęzycznych. Tego dnia uczniowie i nauczyciele przyszli ubrani inaczej niż zwykle. Nie zabrakło wiedźm, duchów, wampirów i różnych straszydeł. Przebrania stały się okazją do rozwijania kreatywności i wyobraźni u dzieci. Podczas imprezy zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski dzieciaki zmierzyli się z quizem w języku angielskim na temat Halloween. Zabawę urozmaiciły konkursy: wyścig pająków, magiczne jabłka, mumia, malowanie na balonie oraz muzyczne krzesła. Na koniec odbyła się moda halloweenowa i konkurs na najlepsze przebranie. Nie zabrakło dobrego humoru i fantastycznej zabawy.

     • Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

      Dzisiaj byłam z klasą w Centrum Nauki Kopernik.Widzieliśmy wahadło, patrzyliśmy na latające chusty i leżeliśmy na łożu fakira.Bawiliśmy się wodą i patrzyliśmy na bakterie.Jeździliśmy na latającym dywanie.Patrzyliśmy na dziwne rowery, bawiliśmy się też magnesami.Dzięki dziwnemu urządzeniu mogliśmy formułować kształt sznurówki.Na koniec poszliśmy do Planetarium.Tam oglądaliśmy konstelacje gwiazd. Widzieliśmy mały i wielki wóz, który przypominał Małą Niedźwiedzicę i Wielką Niedźwiedzicę.Dowiedzieliśmy się też jak w prosty sposób znaleźć Gwiazdę Polarną.Na końcu oglądaliśmy śmieszny film o kosmosie. Było bardzo fajnie!

     • WYNIKI WYBORÓW

      25 października 2021r. w naszej szkole odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas 4 – 8. Wszyscy uczniowie mogli się zapoznać z programem wyborczym poszczególnych kandydatów po przez plakaty, filmy oraz uczestnicząc w debacie.

      Po podliczeniu głosów Komisja Wyborcza stwierdziła, że w tym roku w wyborach wzięło udział 171 uczniów. Na kartach do głosowania zaznaczaliście krzyżykiem nazwisko jednego kandydata. A oto wyniki:

    • Jadłospis
     • Jadłospis

      PONIEDZIAŁEK

      25.10.2021

      Pomidorowa z ryżem

      Schab pieczony w sosie własnym , kasza gryczana, surówka

      WTOREK

      26.10.2021

      Kapuśniak

      Strogonow drobiowy, kasza bulgur, surówka

      ŚRODA

      27.10.2021

      Ryżanka

      Kotlet schabowy , ziemniaki, surówka

      CZWARTEK

      28.10.2021

      Jarzynowa z soczewicą

      Kurczak w sosie słodko kwaśnym, ryż, surówka

  • Partnerzy

   • {#1508} 1
   • {#1508} 2
   • {#1508} 3
   • {#1508} 4
  • Logowanie

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Niedziela 26.03.2023
  • Galeria zdjęć

    brak danych