• Poznajemy i szanujemy tradycje innych państw – WALENTYNKI
     • Poznajemy i szanujemy tradycje innych państw – WALENTYNKI

      Tradycyjnie 14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zakochanych – WALENTYNKI. Samorząd Uczniowski zorganizował „Pocztę Walentynkową”. Uczniowie mogli wyrazić swoją sympatię wrzucając kartkę do wybranej osoby. Ze względu na nauczanie zdalne tylko uczniowie klas 4 mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Każdy uczeń, czy to w domu podczas nauki zdalnej, czy w szkole, który założył czerwony bądź różowy element ubioru , otrzyma kupon na dodatkowe nieprzygotowanie z dowolnego przedmiotu w II półroczu. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy i pozostał długo w pamięci uczniów.

     • Jadłospis

      PONIEDZIAŁEK

      14.02.2022

      Zupa szczawiowa

      Pulpet w sosie pomidorowym, ziemniaki,surówka

      WTOREK

      15.02.2022

      Zupa fasolowa

      Antrykot z piersi kurczaka,ziemniaki ,surówka

      ŚRODA

      16.02.2022

      Kapuśniak z kiszonej kapusty

      Gulasz ,kasza,surówka

      CZWARTEK

      17.02.2022

      Zupa jarzynowa

      Udzik pieczony,ziemniaki ,surówka

     • Warszawa talentów

      szek Kacprowicz

      Informacja o przystąpieniu szkoły do projektu „Warszawa talentów…”

      Nasza szkoła w tym roku przystąpiła do projektu: Warszawa talentów – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy. Projekt jest skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych. W ramach projektu w szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery. Jest to miejsce, w którym będziecie mogli porozmawiać ze mną o swoich planach dotyczących wyboru szkoły czy zawodu. Zapraszam również waszych rodziców.

     • Nowy regulamin Rady Rodziców

      REGULAMIN RADY RODZICÓW

      Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 87 w Warszawie

      Ilekroć w niniejszym Regulaminie jest mowa bez bliższego określenia o:

      1. Szkole - należy przez to rozumieć Szkołę Podstawową z oddziałami integracyjnymi nr 87 w Warszawie.

      2. Statucie - należy przez to rozumieć Statut Szkoły.

     • Dzień Babci i Dziadka

      Uczniowie z klasy 2b pamiętali o tym niezwykłym święcie i własnoręcznie przygotowali upominki i laurki z życzeniami. Wiemy, że dla naszych Babć i Dziadków najcenniejszym prezentem jest obecność wnuków w ich życiu, miłe słowo, drobny gest.

      Życzymy Babciom i Dziadkom wszystkiego, co w życiu

     • Kamienie na szaniec

      Kamienie na szaniec to nieśmiertelna lektura szkolna. Opowieść o młodych ludziach, rzuconych w wir II wojny światowej. Uczennice z klasy 8b udowodniły, że lektura szkolna może być pretekstem do namacalnej podróży w czasie. Zdecydowały się odwiedzić miejsca akcji książki, przybliżając wydarzenia i postacie opisane przez Aleksandra Kamińskiego. Pozwoliły one nam oczami wyobraźni dotknąć historię okupowanej Warszawy i jej mieszkańców. Mamy dziś niepowtarzalną okazję do zobaczenia efektów pracy naszych dziewcząt. Zapraszamy na spacer tropem Kamieni na szaniec.

    • Zima w mieście
     • Zima w mieście

      W Szkole Podstawowej nr 87 akcja Zima w mieście trwa od 7 do 11 lutego 2021 (drugi tydzień ferii zimowych)

      1.Limit miejsc - 60

      2. Posiłki organizowane podczas turnusu :obiad i podwieczorek

      3.Forma płatności za opiekę oraz wyżywienie :

      Przelew

      Nr konta, na który należy dokonać opłaty za opiekę (jeśli płatność jest przelewem)

    • Informacje od pielęgniarki szkolnej
     • Informacje od pielęgniarki szkolnej

      PROFILAKTYKA PRÓCHNICY

      Próchnica to proces zmiękczania szkliwa wywoływany przez kwasy. Kwasy te powstają, kiedy bakterie znajdujące się w płytce nazębnej rozkładają cukry obecne w jamie ustnej.

      Co powoduje próchnicę i ubytki?

      Próchnica zębów pojawia się, kiedy pokarmy zawierające węglowodany odkładają się na powierzchniach między zębowych i nie zostają całkowicie usunięte w wyniku szczotkowania i nitkowania. Bakterie w płytce nazębnej wytwarzają kwasowe produkty pośrednie, które niszczą szkliwo, powoli tworząc ubytki w zębach. Jeśli ubytki te nie są leczone, z czasem mogą doprowadzić do zniszczenia całego zęba.

     • ŻYCZENIA

      Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Uczniom, Rodzicom,Pracownikom, Absolwentom i Przyjaciołom Szkoły

      składają

      Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 87 i Grono pedagogiczne

     • Rozstrzygnięcie konkursu ,,Choinka instalacja prosto z wyobraźni"

      Przedstawiamy wyniki Konkursu:PIERWSZE miejsce :1. Choinka Baletnica- Karolina 6a i Karmen Rumniak 3bDRUGIE miejsce (dwa równorzędne miejsca)2. Okęcka Śnieżynka - Jakub Chrzanowski 3a2. Choinki Braciszki- Jeremi 3b i Franek Zawadzki 8aTRZECIE miejsce (dwa równorzędne miejsca)3. Magiczne Miasteczko Mikołaja- Karmen Rumniak 3b3. Leśny Mech - Adam Machczyński 3bWYRÓŻNIENIA:Piórkowa Śnieżynka- Piotr Piechal 4bChoinka Laura - Kinga Stykowska 8bChoinka Deseczka - Hubert Żelechowski 2cNie łatwe to były obrady jury, w którym brali udział uczniowie, pracownicy administracji i obsługi, nauczyciele i studentki pedagogiki- praktykantki.Każdy uczestnik konkursu otrzymuje:- ocenę 6 z plastyki lub techniki, edukacji plastycznej w kl. 1-3 i fizyki w kl. 8- Wygrani i wyróżnieni- Dyplomy Super Tytuski- wszyscy pozostali uczestnicy Dyplomy TytuskiWygrani i wyróżnieni otrzymują nagrody rzeczowe, które zosta

     • Aukcja choinek

      Szanowni Rodzice,zapraszamy na 7. Aukcję Choinek wykonanych przez dzieci.Odbędzie się ona online poprzez Teams w środę 17:30 .Link poniżej.Link umieszczam również w librusie klas.Można się połączyć z konta uczniów lub jeśli macie Państwo swoje to zapraszamy.https://liblink.pl/nyx2AsBuLVAukcja jest wewnątrzszkolna.Poprowadzi ja jak co roku pan Sylwester Adamus z pomocą nauczycieli.Licytować będziemy na czacie.Środki przeznaczone będą na cele statutowe Stowarzyszenia Sercem Malowane (zrobimy szkolny budżet partycypacyjny wśród uczniów na co spożytkować pieniądze z aukcji)Choinki można obejrzeć na FB szkolnym i Stowarzyszenia Sercem Malowane.https://liblink.pl/LgeqXin3Sphttps://liblink.pl/rn6Ck7pJhxZapraszamy do wykonania choinek, konkursu oraz do licytacji w czasie Aukcji.serdecznie pozdrawiamyStowarzyszenie Sercem Malowane

  • Partnerzy

   • {#1508} 1
   • {#1508} 2
   • {#1508} 3
   • {#1508} 4
  • Logowanie

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Niedziela 24.09.2023
  • Galeria zdjęć

    brak danych