• Apel „Bezpieczne ferie zimowe”

• W dniu 9 lutego dla klas 0-3 przygotowaliśmy apel poświęcony bezpieczeństwu podczas ferii
            zimowych. Zawierał on elementy wychowania komunikacyjnego. Uczniowie obejrzeli krótki
            film o bezpiecznych zabawach zimowych, przypomnieli sobie numery alarmowe, zasady
            bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych.

Mały Samorząd Uczniowski
            Małgorzata Krzemińska
            Paulina Turbiarz
            Aleksandra Jóźwiak

• Klasa 1c w Muzeum Powstania Warszawskiego

• W dniu 27 stycznia klasa 1c wybrała się do Muzeum Powstania Warszawskiego na zajęcia
            edukacyjne „Co to jest Muzeum Powstania Warszawskiego”. Pobyt w Muzeum zrobiło na
            nich duże wrażenie, dostarczyło wielu wspaniałych przeżyć i stanowiło wspaniałą żywą
            lekcje historii.

Małgorzata Krzemińska

• ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY

• W naszej szkole odbędzie się dzień otwarty dla kandydatów do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024.
            Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 1.03.2023 roku o godzinie 17.

• 2 miejsce w koszykówce dziewcząt w kategorii młodzież (klasy 7-8)

• W środę podczas Mistrzostw Dzielnicy Włochy w koszykówce nasze dziewczęta bardzo dzielnie wywalczyły DRUGIE miejsce. Wygrały wszystkie mecze oprócz jednego: z drużyną, która trenuje koszykówkę w klubie sportowym. To rewelacyjny wynik. Warto wspomnieć, że dziewczęta mają na koncie już wiele osiągnięć a nawet Tytuły MISTRZYŃ DZIELNICY Włochy w Piłce nożnej oraz w Unihokeju!

Ogromne gratulacje! Dziewczyny zrobiły wszystko co w ich mocy a nawet więcej.

Życzymy dalszych sukcesów.