• WYNIKI KONKURSU- CHOINKA INSTALACJA PROSTO Z WYOBRAŹNI

• Ogłaszamy wyniki rodzinnego 9.Konkursu - CHOINKA INSTALACJA PROSTO Z WYOBRAŹNI

1. miejsce- Ola Synal kl. 5a "Morska Choinka"

2. miejsce- Hania Pawłowska kl. 1a "Mysi Domek"

3. miejsce - Karolina Rumniak kl. 8a "Pani Mikołajowa"

Wyróżnienia:

- Weronika, Karolina Węzińska kl. 3a,2a-"Panna Młoda"

- Pola Lewandowska kl. 7b "Świąteczna Zagroda"

- Adam Machczyński kl. 5b "Magia Lasu"

Wszystkim uczestnikom - UCZNIOM I RODZINOM SERDECZNIE GRATULUJEMY POMYSŁOWOŚCI I KREATYWNOŚCI!

Wszystkie choinki są WYJĄTKOWE I ORYGINALNE. Jury składające się z uczniów, nauczycieli, obsługi i gości miało bardzo trudny wybór.Nagrody zostaną wręczone po świętach. Lista z wykonawcami choinek trafi do Nauczycieli, którzy wystawią oceny z plastyki/ techniki, fizyki lub edukacji plastycznej.

• "Choinka -Instalacja prosto z wyobraźni"

• Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Aukcję choinek, która odbędzie się 20.12 w środę o godzinie 17:30 w Szkole Podstawowej nr 87.

Aukcja organizowana jest rokrocznie od 9 lat  i jest wynikiem konkursu "Choinka- Instalacja prosto z wyobraźni", w której biorą udział uczniowie wraz z rodzinami.

Jest to czas, kiedy można stać się posiadaczem wyjątkowego drzewka lub też sprezentować komuś oryginalną choinkę na świąteczny czas.

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY. Aukcję, jak co roku profesjonalnie poprowadzi pan Sylwester Adamus.

Tegoroczne choinkowe instalacje można zobaczyć na:

FB Szkoły nr 87:

lub FB Stowarzyszenia Sercem Malowane

Prosimy już dzisiaj zaplanować tę datę w swoim kalendarzu.

Do zobaczenia!

Zapraszam w imieniu organizatorów:

SP87 i Stowarzyszenia Sercem Malowane

Katarzyna Nowak Zawadzka

• Mikołajki w 4a

• 5 grudnia zorganizowaliśmy klasowe mikołajki. Dekorowaliśmy salę. Zainstalowaliśmy świąteczne ozdoby: bomby, łańcuchy, stroiki, śnieg w proszku, lampki. Po raz pierwszy w historii tej pracowni pojawiły się na szybach nalepki. A później wymienialiśmy się prezentami. I oczywiście robiliśmy zdjęcia (Madzia, Leon, Nazarii).

Madzia i Quyen

• Najpiękniejsza Kartka Bożnarodzeniowa

• Już po raz siedemnasty w świetlicy szkolnej rozstrzygnięto konkurs na "Najpiękniejszą Kartkę Bożnarodzeniową". Wszystkie konkursowe prace były piękne i wyjątkowe, bardzo ciężko było wybrać tę najpiękniejszą. Na szczęście udało się.

1 miejsce otrzymała kartka wykonana przez Polinę z kl 1a

2 miejsce otrzymała kartka wykonana przez Kasię z kl 2b

3 miejsce otrzymała kartka wykonana przez Olę T. z kl 2b

Najpiękniejsze Kartki Bożonarodzeniowe są ozdobą korytarza na 1 piętrze, zapraszamy do oglądania.

Z życzeniami Wesołych Świąt,

Katarzyna Kudyk

Patrycja Mamczarek

• Andrzejki w SP 87

• Andrzejki, czyli wigilia imienin Andrzeja, to czas, kiedy wiele osób organizuje imprezy, gdzie główna rolę pełnią wróżby.  Zgodnie z tradycją, także w naszej szkole korytarz na parterze został zamieniony w SALON WRÓŻB. Wróżki, w które przemieniły się dziewczyny z kasy 8, 7     i 6 przepowiadały wszystkim chętnym, wspaniałą i bogatą przyszłość. Wróżono z kart, kości do gry, magicznych serc oraz  tajemniczej księgi. Katalog wróżby był obszerny i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestnicy andrzejkowych uciech mogli dowiedzieć się, co przyniesie najbliższa i trochę dalsza przyszłość. Z niecierpliwością czekano jakie będzie imię ich sympatii, zawód, który będą wykonywać oraz kto pierwszy z klasy zmieni swój stan cywilny. Wróżby andrzejkowe umilił kiermasz ciast zorganizowany przez uczniów klas 8. Wszyscy bawili się wspaniale i kto wie, może przepowiadana przez wróżki przyszłość kiedyś się spełni.