• Konkurs "Portrety Świętych"

     • W naszej szkole odbył się konkurs "Portrety Świętych". Uczniowie klas I-III oraz IV-VIII przygotowali rysunki prezentujące wybranych świętych. Trzeba przyznać, że mamy wiele malarskich artystów!

      Wyniki:

      Klasy I-III:

      1. Dominika D. 2a, Karolina W. 3b, Antoni G, 3a

      2. Oliwia T. 2c, Maria B. 3a, Tosia P. 2b

      3. Hanna W. 2c, Agata H. 2c, Michalina J. 3a

      wyróżnienie: Zosia B. 2a

      Klasy IV-VIII:

      1. Szymon W. 6c, Emilia P. 5b, Julia P. 8a

      2. Dominika O. 4b, Karolina R. 8a, Brygida O. 8b

      3. Emilia Ł. 5a, Aniela S. 4a, Maria P. 5b

      wyróżnienie: Oliwia P. 6b, Karmen R. 5b

      Gratulujemy!"

     • Obchody Święta Niepodległości w klasach 4-8

     • 10 listopada klasy 4-8 wzięły udział w uroczystym apelu poświęconym 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W trakcie apelu uczniowie przypomnieli o rozbiorach Polski, powstaniach, wojnach oraz patriotach, którzy dążyli do niepodległości naszego kraju. Po apelu zostały wręczone nagrody za udział w konkursie piosenki patriotycznej i żołnierskiej ,, Zwycięży Orzeł Biały.

      Dziękujemy za udział w apelu i gratulujemy wygranych.

     • BAJKOWO U FREDRY

     • W związku z obchodami Roku Aleksandra Fredry, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na zakładkę do książki „BAJKOWO U FREDRY”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VIII. Zwycięzcy konkursu:

      1. Anna Dobrzańska
      2. Tomasz Jaworski
      3. Leon Wnuk

      Wyróżnienia otrzymują:

      1. Nikola Wołoszka
      2. Dominika Ostrowska
      3. Lena Trzcińska
      4. Brygida Ostrowska

      Wszyscy uczniowie wykazali się dużą kreatywnością. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wspaniałe prace, estetykę wykonania oraz pomysłowość.

      Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "GARŁUCH" w Warszawie postanowiła włączyć się aktywnie w kultywowanie pamięci o wybitnym Polaku. Z tej okazji prezentujemy wystawę plakatu przygotowaną przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, jednocześnie dziękujemy Organizatorowi za przekazanie nagród rzeczowych dla zwycięzców konkursu.

      Serdecznie zapraszamy  do odwiedzenia wystawy. Wśród naszych uczniów wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem.

      Magdalena  Łasiewicka

     • Skarby narodowe

     • Z okazji Święta Niepodległości uczniowie klas 4-8 mieli okazję na zajęciach terapii pedagogicznej do wypowiedzenia się, co pozytywnego kojarzy im się z Polską. Wyrazy te zostały ułożone w formie zabawy słownej Scrabble. Dzieci wykazały się taką pomysłowością, że wyrazy nie mieściły się na planszy i zostały  przeniesione na stolik. Brawo za kreatywność!

      https://sites.google.com/view/terapia87