• Konkurs "Portrety Świętych"

• W naszej szkole odbył się konkurs "Portrety Świętych". Uczniowie klas I-III oraz IV-VIII przygotowali rysunki prezentujące wybranych świętych. Trzeba przyznać, że mamy wiele malarskich artystów!

Wyniki:

Klasy I-III:

1. Dominika D. 2a, Karolina W. 3b, Antoni G, 3a

2. Oliwia T. 2c, Maria B. 3a, Tosia P. 2b

3. Hanna W. 2c, Agata H. 2c, Michalina J. 3a

wyróżnienie: Zosia B. 2a

Klasy IV-VIII:

1. Szymon W. 6c, Emilia P. 5b, Julia P. 8a

2. Dominika O. 4b, Karolina R. 8a, Brygida O. 8b

3. Emilia Ł. 5a, Aniela S. 4a, Maria P. 5b

wyróżnienie: Oliwia P. 6b, Karmen R. 5b

Gratulujemy!"

• Obchody Święta Niepodległości w klasach 4-8

• 10 listopada klasy 4-8 wzięły udział w uroczystym apelu poświęconym 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W trakcie apelu uczniowie przypomnieli o rozbiorach Polski, powstaniach, wojnach oraz patriotach, którzy dążyli do niepodległości naszego kraju. Po apelu zostały wręczone nagrody za udział w konkursie piosenki patriotycznej i żołnierskiej ,, Zwycięży Orzeł Biały.

Dziękujemy za udział w apelu i gratulujemy wygranych.

• BAJKOWO U FREDRY

• W związku z obchodami Roku Aleksandra Fredry, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na zakładkę do książki „BAJKOWO U FREDRY”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VIII. Zwycięzcy konkursu:

1. Anna Dobrzańska
            2. Tomasz Jaworski
            3. Leon Wnuk

Wyróżnienia otrzymują:

1. Nikola Wołoszka
            2. Dominika Ostrowska
            3. Lena Trzcińska
            4. Brygida Ostrowska

Wszyscy uczniowie wykazali się dużą kreatywnością. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wspaniałe prace, estetykę wykonania oraz pomysłowość.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "GARŁUCH" w Warszawie postanowiła włączyć się aktywnie w kultywowanie pamięci o wybitnym Polaku. Z tej okazji prezentujemy wystawę plakatu przygotowaną przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, jednocześnie dziękujemy Organizatorowi za przekazanie nagród rzeczowych dla zwycięzców konkursu.

Serdecznie zapraszamy  do odwiedzenia wystawy. Wśród naszych uczniów wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem.

Magdalena  Łasiewicka

• Skarby narodowe

• Z okazji Święta Niepodległości uczniowie klas 4-8 mieli okazję na zajęciach terapii pedagogicznej do wypowiedzenia się, co pozytywnego kojarzy im się z Polską. Wyrazy te zostały ułożone w formie zabawy słownej Scrabble. Dzieci wykazały się taką pomysłowością, że wyrazy nie mieściły się na planszy i zostały  przeniesione na stolik. Brawo za kreatywność!