• "Warszawa talentów...."

     • Nasza szkoła w roku szkolnym 2022/23 przystąpiła do projektu: Warszawa talentów – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy. Projekt jest skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych. W ramach projektu w szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery. Jest to miejsce, w którym będziecie mogli porozmawiać ze mną o swoich planach dotyczących wyboru szkoły czy zawodu. Zapraszam również waszych rodziców.

       Punkt informacji i Kariery, w skrócie PIK znajduje się na pierwszym piętrze, w gabinecie pedagoga szkolnego pok. nr 107. Będę na Was czekał w poniedziałki od godz. 15:55-16:40,  w środy od 15:50-16:35, w piątki od 14:35 -15:20. Spotkania po wcześniejszym umówieniu się.

      Osoby zainteresowane takimi spotkaniami proszę, aby skontaktowały się z Panem Leszkiem Kacprowiczem osobiście, mailowo, telefonicznie, poprzez dziennik elektroniczny Librus.

     • Karnawałowy tydzień mody w SP 78

     • Samorząd Uczniowski w minionym tygodniu zorganizował tydzień mody. Każdego dnia zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mogli przyjść ubrani w różnych strojach. W poniedziałek po weekendzie, na luzie wszyscy byli ubrani w dresy. We wtorek królowały stroje z dawnych lat – od długich sukni do kostek po dzwony i legginsy. Środa była dniem mody dyskotekowej. W tym dniu odbył się także kiermasz ciast zorganizowany przez klasy 7 oraz mini dyskoteka na przerwach. W czwartek uczniowie i nauczyciele ubierali wszystko, co jest jeansowe. Ostatni dzień tygodnia był dniem mody eleganckiej, gdzie chłopcy założyli koszule a dziewczyny piękne, gustowne sukienki i spódnice.

     • Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

     • Z okazji ich święta, Wszystkim naszym wspaniałym babciom i dziadkom  życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

      Czyście  blisko, na wyciągnięcie ręki. Czyście daleko na drugim końcu Polski, Europy czy nawet świata. Przyjmijcie od dzieci z oddziału przedszkolnego piosenkę i ciepło małych serduszek.

    • Podsumowanie projektu CHRISTMAS CARDS EXCHANGE
     • Podsumowanie projektu CHRISTMAS CARDS EXCHANGE

     • W grudniu uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w międzynarodowym projekcie CHRISTMAS CARDS EXCHANGE.

      Na lekcjach plastyki i języka angielskiego własnoręcznie wykonali świąteczne kartki z życzeniami w języku angielskim, które wysłaliśmy do szkół we Włoszech, Francji i Grecji. Nasi uczniowie również otrzymali kartki z tych szkół.
      W projekcie wzięło udział łącznie 14 szkół z Włoch, Grecji, Słowacji, Turcji, Francji i Polski.

      Zapraszamy do obejrzenia międzynarodowej wirtualnej galerii kartek świątecznych:https://liblink.pl/3JBOGU5r18